23 Şubat 2013

Ttnet Şaibeli Kampanya Bilgileri!

Ttnet düzenlemiş olduğu 8 ay yarı fiyatına kampanyasında 8 ay boyunca 15 tl ye 9. ve 24. aylar arası da yürürlükteki tarifeye göre kampanyasında ısrarla arayıp sormama rağmen sabit bir fiyat vermeyeceklerini belirtiyorlar.


24 ay taahhüt istiyorlar fakat 8. aydan sonra ne kadar ödeyeceğimizi belirtmiyorlar. Kampanyadan yararlanmak istiyorum ama bu belirsizlik ben ve benim gibi birçok kişiyi tereddütte bırakıyor. Müşteriyi yanıltma burada söz konusu değil mi? Nereden bilelim 8. aydan sonra önceki ödediklerimizi fazlasıyla geri almayacaklarını? Müşteri olarak gereğinin yapılmasını talep etmekteyim.

Yasemin 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön