07 Mayıs 2013 #1782445

Ttnet Saha Dolapları!

Benim Genç İnternet adında internet cafem mevcut. Bulunduğum güzergahta internet saha dolapları çok eski vede interneti çok yavaş daha önce dilekçe vermeme rağmen henüz olumlu bir cevap alamamaktayım. Türk telekom müşteri hizmetlerindeki çalışanlar ellerinden birşey gelmediğini ifade ediyorlar.


Benim bulunduğum güzergahta 2 adet internet cafe 1 adet sağlık ocağı 2 adet eczane 1 adet milli eğitime bağlı okul bulunmaktadır. Ben bunların hepsinden tek tek imza toplayarak dilekçe halinde Türk telekom müdürlüğüne saha dolaplarının değiştirilip fiber internete geçmesi istedim. Eğer sorunumuz çözülmezse tüketici heyetine başvurmak zorunda kalacağız.

Abdullah 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön