27 Şubat 2013

Ttnet Sağlıklı Hizmet Alamıyorum!

Sahip olduğum aboneliğim geçen süreçte çeşitli sorunlar nedeniyle sağlıklı kullanamıyorum. Defalarca müşteri yetkilileri ile konuşmama ve servisin evime gelmesine rağmen en fazla 5-6 günlük geçici çözümler dışında tutarlı bir servis alamıyorum ve sorunlarımı dikkate alıp çözecek, ilgilenecek bir muhatap da bulamıyorum. Maalesef ki taahhüt verdiğim için üyeliğimi iptal edemiyorum. En yakın zamanda gerçekten yetkili ve ilgili bir sorumlunun bana dönmesini, bu arızada çözülemiyorsa taahhütümün(2013 Eylül ayında sona erecek) dikkate alınmadan üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön