04 Nisan 2013 #1725779

Ttnet Sadece Reklam Yapılıyor!

Ttnet bütün Türkiye'yi fiber optik kablolarla döşedik diye çok güzel televizyon reklamı yapmış. Hatta reklam içinde çok ciddi para harcamış. Ama adı üstünde sadece reklama para harcanmış. Ortada bir altyapı hizmeti yok! 8 senedir Ttnet kullanıcısıyım ve her ay para ödediğim servis sağlayıcımla ilgili bir gelişme yok!


Neden reklama para verip altyapı hizmeti yapmıyorsunuz?Eskişehir/Çifteler ilçemize fiber optik kablosu neden döşenmiyor? Konuyla ilgili bir çok kez müşteri hizmetleriyle görüştüm ve bana söylenen ; Altyapı çalışmaları Türkiye'nin her yerinde aynı hızda yapılıyor, yani her yere altyapı döşeniyor, şeklinde olmuştur. Fakat yıllardır somut yapılmış bir çalışma yok!

Fatih 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön