10 Şubat 2014

TTNET Sadece Modemi Bırakıp Gitti

Türk Telekom'a internet için başvuru yaptım 15 ocakta elemanları geldi. Modemi bıraktı. Bağlantıyı kendiniz yaptıracaksınız dedi. Bende öyle saçma şey mi olur dedim. O da yıl başından sonra aracı müteahhit firma ile anlaşma yapılmadı, bağlantıyı artık herkes kendisi yaptıracak dedi. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Galiba fibernet olduğu için bağlantının yapılması gerekiyordu dedi. Ben de yapılmadı, sadece modem verilip gidildi dedim. Şikayetimi belirttim fakat neredeyse 1 ay oldu ne arayan var ne soran.

Bahtiyar 102 Okunma

Cevaplar

  • Bahtiyar11 Şubat 2014

    evet aradılar fakat olan benim 50tlye oldu bağlantıyı yapması için birini getirtmiştim

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön