04 Kasım 2013

TTNET Sabrımızı Sınıyor!

Yaklaşık 3 ay önce evlendim kullanmakta olduğum interneti yeni evime nakil yaptırdım. Fakat gelip bağlamaları 15 günü buldu. Neyse olabilir dedik fakat 3 aydır eski hızında net kullanamıyoruz hatta çoğunlukla hiç bağlantı sağlayamıyoruz.

15 günde bir TTNET'i arayıp şikayette bulunuyoruz fakat hiç ilgilenen olmuyor. Bir kere ekipler gelip inceleyecek denildi ve ekip falan gelmedi. Sonra da arayıp ekipler geldi sorun sizde deniliyor. Bunu neye göre değerlendirdiler anlayamıyoruz. Mağduriyetimizin kısa sürede giderilmesini ve tarafımıza tatmin edici bir bilgi verilmesini istiyoruz.

Zeynep 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön