04 Haziran 2015

TTNET Sabit Telefon Kabloları Çalındığı İçin Bir Aydır İnternetim Yok!

Yaklaşık 1 aydır yeraltı telefon kabloları çalındığı için internet hizmeti alamıyorum. Türk Telekom'a soruyorum çalışıyoruz diyorlar, ama ne gelen bir şey var ne giden bir şey. Müşteri hizmetlerini arıyorum çalışmanın ne zaman biteceği hakkında bilgileri yok. Öğrenciyim internet ihtiyacım var, 2015 yılında internete giremiyorum. Boşuna 70 TL ödemiyoruz size, üstelik bir de 50 GB AKN ile sınırlama yapıyorsunuz. Girdiğimiz internetten bir şey anlamıyoruz. 1 hafta daha internetim gelmez ise benimle birlikte 59 üyeniz daha TTNET üyeliğini iptal ettirmek zorunda kalacağız. Umarım ilgilenirsiniz. Kızıltepe/Mardin İpek Mahallesi.

Mehmet 291 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet15 Haziran 2015

  Mayıs ayınını başından beri TTNET telefon kabloları çalındığı için bölge olarak internet hizmetinden faydalanamıyoruz. Ttnet kesik, telefon kesik, yetkililerin sesi kesik. Ancak buna rağmen faturalar da kesiklik olmadan gelmeye devam ediyor. Müracaat etmediğim kurum kalmadı, netice koskoca bir hiç. Beyefendiler oralı bile olmuyorlar. 45 güne yakındır haberleşme ve internet özgürlüğüm kısıtlanmış durumda. Eğer som uyarımıda ciddiye almadığınız takdirde yaklaşık 70 aboneniz ile birlikte TTNET üyeliğimizi iptal ettireceğiz. Ve son olarak gelen 70 TL ücretindeki TTNET borcunu dilekçe vererek ödemeyeceğimi bildiririm. Mardin - Kızıltepe / İpek Mahallesi

 • Mehmet14 Haziran 2015

  3. defadır yazıyorum. Mayıs ayınını başından beri TTNET telefon kabloları çalındığı için bölge olarak internet hizmetinden faydalanamıyoruz. Ttnet kesik, telefon kesik, yetkililerin sesi kesik. Ancak buna rağmen faturalar da kesiklik olmadan gelmeye devam ediyor. Müracaat etmediğim kurum kalmadı, netice koskoca bir hiç. Beyefendiler oralı bile olmuyorlar. 20 güne yakındır haberleşme ve internet özgürlüğüm kısıtlanmış durumda. Eğer som uyarımıda ciddiye almadığınız takdirde yaklaşık 70 aboneniz ile birlikte TTNET üyeliğimizi iptal ettireceğiz. Ve son olarak gelen 70 TL ücretindeki TTNET borcunu dilekçe vererek ödemeyeceğimi bildiririm. Mardin - Kızıltepe / İpek Mahallesi

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2015

  10.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön