11 Şubat 2014 #2288369

TTNET Sabit İp Ücretlerine Fahiş Zam Yapıyor!

TTNET'ten dün aldığım bilgilendirmeye göre statik ip ücretine %80 zam yaparak 9 TL 'ye çıkartıyor. Bu zam adil ve hakkaniyetli değildir. Aslında ücretsiz verilmesi gereken bir hizmet olan statik ip hizmeti, fahiş fiyattan müşterilerine kullandırılmaktadır. Kasım 2012'de %40 zam ile 5 TL'ye çıkmış olan İP hizmeti 1 Mart 2014'ten itibaren aylık 9 TL olarak ücretlendirilecek. 2012 yılında 3 TL'ye aldığım hizmete 2 yılda %300 zam yapılmıştır.


Ülkemizdeki enflasyon oranlarına, tefe, tüfe artışına neye bakarsanız bakın böyle bir artış oranı olamaz. Mevcut tariflerimiz de ki taahhütlerin bağlayıcılığı altında ya bu fahiş fiyattan hizmet almaya devam edeceğiz, yada hizmetin sonlandırılmasını isteyeceğiz.

Hasan 82 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Şubat 2014

    Bilgilendirme dediğiniz bu zammı yapacağınız tekrar söylediniz ki zaten bunu biliyorum. Bu kadar yüksek bir artışın sebebini açıklayamıyorsunuz. Tamamen keyfi bir zam bu. Şikayetim çözümlenmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön