19 Kasım 2013

TTNET Sabit Faturalarım Yüksek Geliyor Fatura Detayı Vermiyor!

TTNET kullanıcısıyım. Yalın İnternet kampanyası adı altında yapılan sözleşmeden sonra İnterneti yaklaşık 5 aydır kullanmamama rağmen sabit 60 TL ödediğim fatura 150 TL 80 TL gibi tutarlarla çıkarılmaktadır.


Detay öğrenmek için aradığımda sistemsel sorun var fatura detayını göremiyoruz diyerek
1 haftadır oyalıyorlar ve bu yüzden 10 kasımda kapatılması gereken hattım kapatılmadı ve buna istinaden günlük olarak fatura yansıtılıyor.bu sebeplerden dolayı hala sıkıntı yaşamaktayım. Acil dönüşünüzü bekliyorum.

Şafak 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön