07 Aralık 2013

TTNET Resmen Dalga Geçiyor!

444 03 75 no'lu numaralarını aradığım TTNET'in müşteri hizmetlerindeki hanım kızımıza arıza bildiriminde bulunmak istiyorum dedim. Şu anda teknik bir sorun nedeni ile arıza bildiriminde bulunamıyorsunuz dedi.

Peki parasını aldığınız internetten 1 aydır 10 dakikada bir bağlantı hatası ile düşüyorum bu mağduriyeti nasıl gidereceğiz o zaman dediğimde, bilemiyorum cevabı ardından o zaman teknik arızanız giderilince arayın arıza bildirim formu dolduralım dediğimde maalesef arayamıyoruz cevabı üzerine moralim hayli bozulmuştur. Bu konu hakkında sizlerinde değerli yardım ve aracılığı ile izahat bekliyorum hürmetler.

Ercan 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön