22 Ocak 2014 #2249676

TTNET Reklamlarında 49 TL Fatura 65 TL!

TTNET' in süper üçlü tarifesine 49 tl karşılığında abone oldum. 6.5 tl/aylık bağlantı ücreti istediler ona da tamam dedim. Gelen faturada aboneliği başlatan görevlinin yanlışlık yaparak alo 100 paketini de 6 tl/aylık ücretle üyelik başlattığını anladık. Arayıp itiraz ettim, neticede faturamın yeniden düzenleneceğini söylediler. Ve bu hatanın her ay faturamda düzeltilerek yollanacağını söylediler.


Her fatura döneminde aramak durumunda kaldım. Fatura son ödeme tarihini geçti yine fatura doğru haliyle düzenlenmedi. Türk Telekom çalışanının yaptığı hatanın karşılığı benim her ay arayıp zaman kaybım olmamalı. Gerekli düzeltmelerin yapılıp,THH'ye şikayetde bulunmama gerek kalmamasını rica ediyorum.

Furkan 71 Okunma

Cevaplar

 • Furkan21 Ocak 2015

  TTNet bundan sonra adını dahi duymak istemediğim bir firma.

 • Furkan21 Ocak 2015

  Sonunda firmayla bütün bağlantımı kestim. Kafam rahat.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön