14 Şubat 2013

Ttnet Reklamlardan Bıktım!

Ttnet geçtiğimiz günlerde sanırım yeni bir uygulamaya başladı, interneti açtığınızda karşınıza ttnet reklamları geliyor.


Modemim her kapanıp açılışında karşıma ilk olarak bu sayfa geliyor ve ben bu sayfadan sıkıldım. Taahhütümüz 24 Şubat'ta doluyor kapattırsak mı diyorduk artık bu şekilde daha fazla katlanamayacağız sanırım ttnete. Hizmetten hem para alıyorlar hem de inteneti açtığımızda sıkıcı reklamlarla karşılaşıyoruz.

Umut 81 Okunma

Cevaplar

  • Umut20 Şubat 2013

    Geçtiğimiz günlerde bu konuda şikayet yazmıştım, hattımla ilgili gerekli işlemin yapıldığı ve bundan sonra reklamları görmeyeceğim söylenmişti. Dün modemimi değiştirdim ve tekrardan internete girdiğimde neyle karşılaştığımı tahmin etmek çok da zor değil. TTNET reklamı. Parası ödediğimiz hizmet karşılığında bir de firmanın saçma sapan reklamlarını görüyoruz. Üstüne bu reklamları görmemek için şikayet yazıyoruz, hat güncellemeniz yapıldı artık görmeyeceksiniz diyorlar ama hala interneti açtığımızda bu reklamları görüyoruz. 24 Şubat'ta 24 aylık taahhütümüz doluyor, ille gidip hattı mı iptal ettirelim? Müşterilerinizi kaçırmaya mı çalışıyorsunuz TTNET?

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön