16 Aralık 2014

TTNET Reklam Yönlendirmesi Rahatsız Ediyor.

15.12.2014 gününden itibaren herhangi bir siteye girdiğimde karşıma TTNET'in bir reklam sitesi çıkıyor ve maalesef bu siteden çıkış butonu yok. Bundan dolayı istediğim sitelere ulaşımım engellendi. İnternette benimle aynı şikayete sahip olan kişileri gördüm fakat bunlardan hiçbirinin yazdıklarını karşıma çıkan bu TTNET reklamı yüzünden okuyamadım. Yaptığınız bu reklam yüzünden pek çok müşteriyi kaybettiğinizin umarım farkındasınızdır.

Sevgi 137 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön