13 Eylül 2013 #2010446

TTNET Reklam Yanıltıcılığı!

TTNET firmasından 13. 09. 2013 tarihinde FİBERNET'e hoşgeldiniz artık fibernetli oldunuz diye bilgi mailleri atılmış. Fakat TTNET'i aradığımda ise bir süpriz bekliyor FİBERNET tam olarak anladığımız fibernet değilmiş. Aslında çalışanlarının fibernet hakkında ne bildikleri de manidar Fibernet'in ne olduğunu bilmiyorlar.


Tiraji komik olan böylesine reklamları boşa yapıyor olmaları ama ne sattıklarını olduğunu bilmiyor olmaları, firmayı aradığımda beş kişi ile görüştüm hepsi fiber altyapısının olmadığını ama fibernet hizmeti aldığımı söylemesi oldu. Sonuç olarak bu bir reklam yanıltıcılığıdır.

İlhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön