11 Temmuz 2015

TTNET Reklam SMS'i Gönderiyor!

Ekran görüntüsünü de eklediğim; "TTNET'liler kazanmaya devam ediyor. Şimdi hattını Avea'ya taşıyan TTNET'liler... . " şeklinde başlayan reklam mesajlarınızı almak istemiyorum. Üstelik üzerime kayıtlı hiçbir Avea ve TTNET aboneliği bulunmamasına rağmen bu şekilde rahatsız ediyorsunuz. Cep telefonu numaramı sisteminizdeki bütün reklam ve kampanya listelerinden çıkartınız. Aksi takdirde çıkartılan kanun gereği yasal hakkımı kullanarak, şikayet dilekçesi yazmak zorunda kalacağım.

Tolga 76 Okunma

Cevaplar

  • Tolga11 Temmuz 2015

    Yapılan işlemi takip halindeyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön