27 Nisan 2013

Ttnet Reklam Almak İstemiyorum!

E-mail adresimi sürekli olarak bombardımana tuttuğunuz playstore, bilgilendirme, bülten vs.den artık usandım. "bu iletileri almak istemiyorsanız şuraya tıklayınız ." dediğiniz yere belki 10 belki 20 kere girişimde bulundum ama siz hâla bu kontrolsüzlüğünüzü, taciz inadınızı sürdürüyorsunuz. Ne demek yahu ben oraya takip etmek istemiyorum dememe rağmen sizin yine göndermeniz, göz ardı etmeniz?

Bir zam, bir fiyatlandırma vs. kârınızı (onu da Ferat Göçerin çığırmasıyla bizleri rahatsız etmeye harcıyorsunuz) ballandıracak en ufak durum olduğunda hassasiyetin dibine vurursunuz ama.

Arif 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön