11 Şubat 2014 #2286982

TTNET Rekabet Eşitsizliği!

TTNET'e yalın İnternet+statik ip paketi için 78 tl ödüyorum. İp ücretine gelen zam ile birlikte yaklaşık 84 tl ödeme yapacağım. Aynı tarifeler diğer hizmet sağlayıcılar da 50 tl civarında oluyor. Bu yüzden TTNET'den ayrılmak istediğimde bana taahhütten dolayı 340 tl ceza çıkarıyorlar!


Zaten diğerlerinden 34 tl fazla para alıyorlar ve birde size geçen sene indirim yaptık çayarsanız 340 tl ödersiniz diyorlar. TTNET'in bana uyguladığı bu politikadan şikayetçiyim.

Burak 80 Okunma

Cevaplar

 • Burak01 Mart 2014

  Bir daha ömrüm boyunca ttneti kullannam ve hiçbir tandığıma da kullandırmam!

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Burak11 Şubat 2014

  ttnetten aradılar şikayetim hala devam ediyor. çünkü ttnet bizi tahütle kendine bağlıyor daha sonra statik ip gibi diğer ücretleri arttırıyor! artan bu ücretleri tahütümüz olduğu için karşılamak yada ceza ödemek zorunda kalıyoruz..

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön