16 Şubat 2013 #1636607

Ttnet Prog Üni İptalinde Haksız Yere Para Alıyor!

Kasım ayı içinde Edirne ttnet bayisinden yalın netlimitsiz üniversiteli kampanyasından faydalanarak internet satın aldım. Bunun yanında tivibu web ve prog üni. paketleri 3 ay ücretsiz olarak hediye edildi. 3 ay içinde istediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak ücretsiz iptal ettirebilirsiniz denildi. Bende 3 ay dolmadan müşteri hizmetlerini aradım ve tivibu ile prog üni paketlerini iptal ettirdim ve hiçbir ücret yansıltılmayacağı söylendi bu iptaller için ancak bu ay ki faturamda Kampanya İptali Nedeniyle PROG Ücreti:10,54 tl diye bir ücret faturama eklenmiş. Hediye verdiğiniz bir şeyi iptal edildi diye ücret mi kesilir anlamıyorum. Derhal faturamın yeniden düzenlenmesini istiyorum.

Doğan 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından MAİL ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön