16 Mart 2015

TTNET= Problem!

Maalesef ki bu perşembe TTNET kurumuna başvuruda bulundum. Bana bir modem vererek yarın netin açılacak denip geri gönderildim. Sonra benim hesabımın hiçbir şekilde sisteme girilmediğini öğrendim. Bana yapılan geri dönüşte kurumsal firma internetimin yerine evimdeki internete arıza kaydı oluşturularak netim her 6 saate bir bozuldu. Ulaşmak için yapmadığım kalmadı ama onlara bir türlü ulaşamadım. Sanırım durumu sonunda biri anladı ve bana sorunu ben Kadıköy'e iletmeyi kabul ediyorum dedi. Ve Kadıköy Türk Telekom'dan arandım ve fırça yedim. Modemi geri getir çabuk senin 2 sene evvelden kalma bugün 30 TL olmuş borcun varmış dendi. 2 senedir borcum bana iletilmiyor. Yorum sizin.

Cem 339 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön