03 Haziran 2014

TTNET Postalarıma Ulaşamıyorum

TTNET abonesiydim, şimdi değilim. Ancak e postalarıma giriş şifremi de unuttuğum için girip okuyamıyorum. Mail adresim **@ttmail.com. Bu konuda müşteri hizmetleri bir cevap veremedi. Mail adresimi üyelikten çıkarsam kullanamaz mıyım? İçerideki e-postalarımı okuyamaz mıyım?
oysa gmail, hotmail, yahoo kullanabiliyoruz.

Cihan 140 Okunma

Cevaplar

 • Cihan07 Haziran 2014

  SAYIN TTNET A.Ş. ŞAHSIMA AİT OLUŞTURDUĞUM E-POSTA MI OKUMAMA İZİN VERMEDİ. ESKİ MÜŞTERİLERİ CEZALANDIRIYORLAR. BENCE YAPTIKLARI HİÇ ETİK DEĞİL.

 • Cihan05 Haziran 2014

  SAYIN TTNET A.Ş. ŞAHSIMA AİT OLUŞTURDUĞUM E-POSTA MI OKUMAMA İZİN VERMEDİ. ESKİ MÜŞTERİLERİ CEZALANDIRIYORLAR. BENCE YAPTIKLARI HİÇ ETİK DEĞİL.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön