08 Nisan 2013 #1730254

Ttnet Portumu Boşaltmadığından Yeni Hizmet Alamıyorum!

Ttnet üyeliğimi taahütümün son günü olan 02. 04. 2013 tarihinde iptal ettirip başka bir servis sağlayıcıya geçtim. Fakat ttnet portumu boşalmadığından 6 gündür internetsizim. İptal başvurusu yaptığım gün defalarca iptal ettirmeyin size şu kampanyaları verelim diyen ttnet hayır cevabımla internetimi aynı gün kesebiliyorsan portumu boşaltman için neden 10 gün diyorsun. Nedeni müşteriye zorluk çıkarıp başka yere gitmesini engellemek. Bu kadar ucuz numaralar kurumsallığınıza yakışmıyor.

Ferhat 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön