25 Şubat 2013

Ttnet Portumu Boşaltmadığından Yeni Hizmet Alamıyorum!

Ben farklı bir internet sağlayıcıdan hizmet almak amacıyla Ttnet internet hizmetimin iptalini istedim. İş iptale gelince işi yokuşa süren Ttnet günlerdir portumu boşaltmadı ve Müşteri Hizmetlerinden de bu problemi çözemedim. Dahası Müşteri Hizmetlerinde E*** isimli arkadaş tavır yaparak iyice canımı sıktı.

Yetkili talep ettim, önce yetkili yok denildi sonra yetkiliye vermek için beklemeye alındım ama yetkili arkadaş teşrif etmediler müşteri temsilcisi yapamam dediği işlem hakkında yetkilisini vermemek için kayıt açtı. Sırf bu Port boşaltma işi yüzünden hala farklı sağlayıcıdan hizmet alamamaktayım ve internetsizim. Müşteri hizmetlerindeki acemiler Ttnet'ten tiksindirdi.

Mustafa 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön