23 Ocak 2014 #2252274

TTNET Portumu 3 Gündür Boşaltmadı

Yaklaşık 15 kasımdan bu yana bağlantı sorunu yaşadığım ve sürekli bilgim dışında abonelik üzerinde değişiklik yapılması nedeniyle TTNET aboneliğimi iptal ettirdim fakat 1 günlük belki de birkaç saatlik port boşaltma işlemini 3 gündür hala yapamadılar. Aydır internetim zaten çalışmıyordu son 3 gündür ise işleri dahi aksadı. Farklı bir firmaya geçiş yapmak istiyorum fakat portum boşaltılmadığı için yapamıyorum.


Lütfen birileri bu duruma el atıp ilgilenebilir mi? Şu an mahkemelik olan bu durumu daha da zora sokmadan adam gibi işlerini yapmaya davet ediyorum TTNET ve Telekom'u.

Aylin 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön