13 Mayıs 2015

TTNET Port Yok Sorunu!

Gebze Osman Yılmaz Semtinde 634/2 sokak No: 8'de yeni taşındığımız evimize internet bağlatmak isteğimiz üzeri, ne TTNET'e başvurdum yalın telefon hatsız internet hattı kurulumu yapmak üzere iken port yok sorunu çıktı karşıma ve beni Türk Telekom'a yönlendirdiler. Bu sorun Telekom'un altyapı sorunu denildi.


Kaçıncı dünya ülkesi burası? Bangır bangır reklam veriyorsunuz birde internet yok diyorsunuz. Sizi bu kurumları bütün tüketici heyetlerine şikayet edeceğim Başbakana kadar yazı yazacağım bir devlet kurumunda çalışan biri olarak utanıyorum bu kurumlardan...

Sabri 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 20.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön