05 Ekim 2015

TTNET Port Yok Dediler Port Açma Talebinde Bulundum 1.5 Hafta Dediler 1.5 Ay Oldu Ne Gelen Giden Var

İnternet nakil işlemi için TTNET'e müracaat ediyoruz. Port yok deniliyor. Türk Telekom'a gitmeniz gerekiyor diyorlar.
Türk telekom'a soruyoruz niye nakil yapılmıyor? Port yok diyorlar port açma talebinde bulunun. 1 ya da 2 haftaya port açılacaktır deniliyor. İyi tamam 1,5 ay geçiyor nerede bizim port bilen yok TTNET'i arıyoruz Türk Telekom'a sorun Türk Telekom'a telefon açıyoruz bizim yapacağımız bir şey yok yüz yüze görüşün. 3 ay 5 ay bekleyenler var amaç ne? Altı üstü 20 dakikalık bir iş niye yapılmıyor? İlla dava mı açmak gerekiyor işimiz çözülsün diye nasıl bir şirket bu?

Abdullah 13.623 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah22 Kasım 2015

    yalanlar yalanlar Kasım'ın 22 'si oldu hala port yok

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön