18 Kasım 2013

TTNET Port Yetersizliği Yüzünden Hizmet Alamıyorum!

İki kere TTNET yalın internet başvurusu yapmama rağmen, başvurularımın ikisi de iptal edildi. Uzun uğraşlar sonucu bunun nedeni olarak yeterli port olmadığını söylediler. Eskişehir, Odunpazarı, Büyükdere mahallesine bakan bir çalışanınızla konuştuğumda; yetkililerin bu sorunu bildiğini, fakat ilgilenmediklerini söyledi. Sadece benim değil çevremde diğer başvuru yapanlar da aynı sorunla karşı karşıyalar. Sorunumun bir an önce giderilmesini istiyorum.

Davut 98 Okunma

Cevaplar

  • Davut20 Kasım 2013

    şikayetimde değişen bir şey yok aynı tas aynı hamam.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön