21 Mart 2014

TTNET Port Sıkınısı

15 yıldır bir TTNET İnternet abonesi olarak 2 gün İnternet'siz kaldığım görülmedi. İnternet sayesinde ben bir çok işimi hallediyorum. Ancak 17.Mart.2014 tarihinde adres değiştirdiğim gün hayatım karardı. 3 gün zor sabrettim ve bir telefonla yıkıldım. Neymiş efendim taşındığım yerde portlar doluymuş, faturaya yansımasın diye İnternet'imi donduracaklarmış.


Ne demek bu? Ben İnternet istiyorum, dondurulmasını değil. 21. yüzyılda böyle bir tuhaflığı TTNET'e yakıştıramadım. Ayrıca bir çalışanın da S*** bey eve taşınacak diye diğerlerine İnternet vermeyecek miyiz diyerek sorunuma kaba yaklaşması da sabrımı taşırdı. Acil olarak sorunumun giderilmesini rica ediyorum.

Seyfi 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Seyfi24 Mart 2014

    Sorunum çözülmedi. En kısa zamanda internetimi istiyorum. Zaman süreci konusunda belirsizlik istemiyorum. Ne zaman olacağı konusunda net bir tarih istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön