20 Şubat 2013 #1641501

Ttnet Port Boşaltma İşlemi Yapılmıyor!

Ttnet ten 2 yıl taahhüt ile net limitsiz paket satın almıştık. Taahhüt bitti. Bende başka bir internet sağlayıcısına geçtim.sözleşmemi yaptım. Yeni sözleşmeyi farklı isimle o nedenle otomatik olarak geçişte sorun yaşandı sonra.14 şubat tarihinde Ttnet merkezine giderek iptali sağladık.iptal sağlandı.ikna için babama ulaşamadıklarından beni aradılar.Bende babamın çalışma şartları nedeniyle ancak akşam saatlerinde aramalarını söyledim.


Bugüne kadar bir görüşme olmadı. İptal isteğini kendilerine iletmemize rağmen müşteri hizmetlerini aradığımızda "sizin merkezlere gitmeniz gerek" cevabını aldık. Port hala boşaltılmamış. Ben iki şirkete de para ödeyeceğim ve şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını dilerim.

Engin 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön