30 Ağustos 2013 #1984978

TTNET Port Arızası Diye 15 Gün Oyaladılar Meğer Nakil Başlatılmamış!

TTNET'e internet ve telefonumu nakil için başvurdum. 15 gün nakil için bekledim port problemi var halletmeye çalışıyoruz dendi kapattırmaya gidip telefon ve internetimi kapattırdım, oradaki görüştüğüm personelden neden bu problem olduğunu öğrenmek istediğimde Adsl nakil isteğimin ben nakil için başvurduktan ancak 10 gün sonra sisteme girdiğini öğrendim.


Eğer kapatmayı geri iptal ettirirsem sistemimin açılacağını söylemeleriyle kapattırma işlemini geri aldırmak için tekrar form doldurdum ama gördüm ki kapattırma nakil işlemi işlemi devam ettiği için yürürlüğe girmemiş. Kapattırmayı geri çektim bu kezde tekrar nakil isteğinde bulunun dendi vs. hattım hala kapalı. Ne yapıyorsunuz anlamış değilim.

Sezai 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön