10 Ekim 2015

TTNET Playstore'den Adıma Oyun Satın Alınmış!

Bugün TTNET'ten telefon geldi 496 TL borcunuz var diyerek. Bu borç benim haberim olmadan ve onayım olmadan sadece TTNET Playstore'den oyun satın alınmış. TTNET verdiği hizmetler için müşterilerini tek şifre almak zorunda bırakıyor. Kota sorgulama Tivubu üyeliği vb. bu tek şifre başkalarının eline geçtiği anda müşterilerden habersiz adlarına oyun alınabiliyor.


TTNET Playstore'den oyun alırken sistemde kayıtlı olan telefon numarasına aktivasyon kodu göndermek zorunda bu kodu müşterinin sistemde kayıtlı olan cep telefonuna göndermesi gerekirken dolandırıcıların gireceği herhangi bir numaraya gönderiyor. Böylece dolandırıcılar tarafından satın alınan oyunlar haberiniz olmadan faturanıza geliyor...

Kutluhan 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön