04 Mayıs 2015

TTNET Playstore!

TTNET playstore sitesinden aboneliklerim var ve ben hiç biriyle alışveriş yapamıyorum TTNET faturasına ek ödeme için müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diyor geçiyorum bir işlem yapılmıyor, sadece bana şikayet kaydı oluşturup duruyorlar.


Şu anda sorunu çözen aradıklarında beni tarih verdi ve hala bir sonuç yoktur ayın 21'inde şikayet oluşturdum 27'dişinde dönüş yapıldı ve 4 itibarı olan TTNET hizmeti playstore'de oyun alabilirsiniz olarak söylendi. Neredeyse geçen ay 21'inden beri bekliyorum hala bir işlem yapılmadı müşteri hizmetleri ide üstüne üstük hizmette vermeyip şikayetimle ilgilenmiyor bile, bir işlem nasıl çözülmez bir haftadır beklemedeyim.

Arda 145 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 09.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Arda07 Mayıs 2015

    TTNET tarafından bana herhangi bir geri dönüş olmamakla birlikte sorunumu çözmemiş bulunmakta ayın 6'sı diye söz verip fakat bugün ayın 7si ama sorun hala devam etmektedir TTNET hukuki olarak gerekli yerlere yaptırımda bulunacagım

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön