30 Ocak 2014 #2265912

TTNET Ping Sorunu Yaşıyorum!

TTNET ping sorunu yaşıyorum. sürekli destek birimini arıyorum fakat ağzı çok iyi laf yapan fakat maalesef hiç bir şey bilmeyen ve Ping'in ne demek olduğundan bir haber bayanlarla sorunumu çözmeye çalışıyorum ve haliyle çözemiyorum.


Bu ping sorunu son zamanlarda oldu, yeni bir olay. Sorunumun artık 4440375 ile çözülemeyeceğini anladım. Çağrı merkezi maalesef ezberledikleri cümleleri tekrarlayıp duruyorlar. DNS değiştirin deyip duruyorlar fakat sizin dnsle de başka dnsle de ping sorunu yaşıyorum, fark etmiyor.

Volkan 131 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Volkan30 Ocak 2014

    Tekrar merhaba, Özellikle Almanya lokasyon web sitelerine ulaşmakta güçlük çekiyorum. Ping süreleri 350-600 arası değişiyor ve en yüksek ping değerleri akşam saatlerinde alıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön