02 Ağustos 2014

TTNET Ping Sorunu!

İnterneti bağlattığımdan beri sürekli bir sorun yaşıyorum. Bu seferki sorunum ping sorunu ve bu sorun halledilmezse ciddi şekilde interneti iptal ettirip başka bir kuruma geçeceğim. Sorunum bir video veya başka bir şey açtığımda oyunlarda aşırı şekilde ping oluyor hiçbir şey yapamıyorum. Bu sorun için belkide 5-6 kere müşteri hizmetlerini aradım aldığım tek cevap değerlerinizde bir problem yok biz bir şey yapamıyoruz. Bu sorun çözülmezse internetimi iptal ettireceğim.

Eyüp 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön