19 Mart 2013

Ttnet Ping 635 Hız 0,58 Mbps İşte Hizmet Bu!

İnternet hızımla ilgili 2. şikayetimi de bana yazdıran Ttnet'e sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Her şikayetin ardından arayıp sorunu düzeltiyorlar ancak "sorun düzeltme" den anladıkları müşterilerini 2-3 gün oyalamaktan öteye ne yazık ki geçemiyor.


İstediklerinde 7 mbps verebildikleri hızı artık 1 mbps bile veremiyorlar. 70 tl fatura geliyor ancak 1 mbps hız alamıyorum. Bu resmen müşteriyle dalga geçmektir. 70 lira ödeyip 0.58 mbps hızla internete bağlanmak nedir sorarım size.


Firmanızdan, hizmetinizden soğutmayı başardınız. Aldığınız paranın her kuruşunu hak ediyorsunuz (!) helal olsun ttnet. Bu şikayetimden sonra modemin tüm kablolarını kesip faturanı ödemeye devam edeceğim. Helali hoş olsun...

Aras 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön