22 Şubat 2013

Ttnet Personelin Aksi Tavırları!

Zonguldak'ta Milli Egemenlik Caddesi - Gazipaşa Caddesi arasında olan TTNET bayinize gidip üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi açıkladım. Sanki zorla çalıştırılıyormuş gibi suratı asık bir personeliniz yarım yamalak sorularla adımı, soyadımı, telefonumu, müşteri numaramı verdiğim halde benim kaydımı sistemden bulamadı.


Bulamadı diye bana yardımcı olmayı da kesti. Ben soru sordukça sinirlenip, terslemeye, sorularıma cevap vermemeye başladı. Yanında oturan arkadaşı il telekom müdürlüğüne gideceksiniz deyince; "evet oraya gidin" diye bilgisizliğini ortaya koydu. Ben çıkarken da arkamdan konuşmaya, laf atmaya devam etti. Kurumsal bir firma böylesine bir personelle mi çalışıyor?

Rennan 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön