12 Kasım 2013

TTNET Personeli Yanlış Bilgi Verdi!

Yaklaşık 2 ay önce TTNET Üsküdar Türk Telekom müdürlüğüne gittim hattı mı TTNET sizinle paketine geçirmek için ve bütün olan borcumu kapattım gerekli evrakları verdikten sonra TTNET aboneliğim artık TTNET sizinle paketine geçti dediler. Bundan sonra 45 TL fatura geleceğini bildirdiler ve yaklaşık 2 aydır 63 TL fatura geliyor.


Müşteri numarasını arıyorum yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar, şubeye gidiyorum oradaki çalışanlar hiçbir şeyden habersiz!

Fatih 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön