14 Şubat 2014 #2294068

TTNET Personel Yetersizliği!

TTNET 50 MBit Hipernet abonesiyim, adil kullanım kotası 200 GByte olmasına rağmen, 75 GByte'dan sonra adil kullanım kotasına takıldım ve hızım 3 Mbit'e düşürüldü! Bunun için 187259063 nolu şikayet kaydı açıldı ama TTNET in yıllardan beri hizmette 1 adım ileri gidememiş. Ben diyorum adil kullanım kotasına takıldım, TTNET müşteri hizmetleri hız düşüklüğü yazıp geçiştiriyor.


Her gün durumu tekrar anlatıyorum. Sonunda hızımı 20 Mbit'e düşürmüşler, ama işlem merkezinde 50 Mbit gözüküyor. Ayrıca 3 Mbit hızında download edebiliyorum. Bir de arayıp sorun devam ediyor mu diyorlar? Personeliniz bir işlem yaptı mı hiç test etmez mi? Ayrıca niye anlattıklarımı yazmıyorsunuz? Hizmetiniz gerçekten çok kötü.

Anil 79 Okunma

Cevaplar

 • Anil17 Şubat 2014

  Zaten çevremdeki herkesi uydunet'e geçiriyorum, en son ben kaldım. Ben de Haziran ayında bu şirketten kurtulacağım. Daha bir sefer sorun çözdüklerini görmedim!

 • Anil17 Şubat 2014

  Öncelikle bana gelen bir mail vb. yok, şikayetimi de sorun giderildi yazıp çözmeden kapatmışlar! Bahsettiğim gibi, 10 yıl önce de TTNET hizmeti çok kötüydü, hala çok kötü. Gerçekten eziyet çekmek isteyen TTNET'e geçsin! Ben de hızımı 20 Mbit'e geri çektim, madem para kazanmak istemiyorsunuz, yapacak birşey yok. İnşallah Haziran ayında sözleşmemem bitecek de hizmetinizden kurtulacağım !

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön