01 Mayıs 2013 #1772859

Ttnet Parasını Ödüyorum Ama Kullanamıyorum!

100 gb adil kullanım kotası ve 8 mp hız paketi kullanıyorum ve aldığım hız 2 mp, onlarca müşteri hizmetleri sorun düzeltme çabama rağmen tek cevap aciliyeti bildiriyorum kesinlikle bir dönüş yok, resmen dalga geçiliyor parası çatır çatır alınıyor ama hizmet yok, parasını ödediğim hizmeti vermiyorsun birde dalga geçiyorsun bu yanıltmak değil mi?


Müşteri memnuniyeti diyorsun İstanbul Ataşehir gibi bir yerde kötü bir sisteminiz var. Bana vermediğiniz hizmetin neden faturasını kesiyorsunuz? Yolluyorsunuz bu faturayı fakat neden işinizi yapmıyorsunuz ? daha kaç kere aramam lazım sizi? İnsanlarla dalga geçmek hoşunuza mı gidiyor? Bundan paramı kazanıyorsunuz, tabi ki kazanıyorsunuz!

Ertan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön