13 Nisan 2013 #1740680

Ttnet Parasını Ödediğim İnterneti Kullanamıyorum!

Ttnet'ten evimde kullanmak için sınırsız internet aldım. Fakat devamlı olarak internetin gidip gelmesi ile bırakın sınırsızı sınırlı dahi kullanamaz oldum. Evimdeki modemi dahi değiştirdim. 4 defa arıza kayıt bildirmeme rağmen internetiniz tamir edilmiştir mesajı gelmekte fakat 1 saat sonra tekrar internet kesilmektedir.


Bu hizmet için her ay para ödemekteyim. Ben parasını ödediğim interneti kullanmak istiyorum. Arızası bulunamıyorsa sözleşmeyi fesih ederek başka bir internet sağlayıcıdan faydalanın densin.

Fazli 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön