09 Ekim 2013

TTNET Parasını Ödediğim Hizmeti Vermiyor!

Çok uzun bir süredir TTNET 8mb limitsiz internet ve Tivibu kullanıyorum. Daha önceden normal hizmet alırken, bir süredir Tivibu kullandığım için internet hızım 4mb'e düşüyor. TTNET'ten Tivibu'nun kalitesinin arttığını, bu yüzden Tivibu kullandığım için internet hızımın yarıya düşürüldüğü cevabını aldım.

TTNET bunu bana bildirmedi. Benim ödediğim ücret aynı kalırken aldığım hizmet habersiz olarak yarıya düşürülüyor. "iki hizmeti aynı anda veremiyoruz bu yüzden birinin kalitesini yarıya düşürüyoruz" diyorlar. Ama ödediğim para aynı. Bu benim, ikisinin birden parasını ödeyemiyorum bundan sonra internetin parasının yarısını ödeyeceğim ama aldığım hizmet aynı kalsın demem kadar mantıksız...

Volkan 128 Okunma

Cevaplar

  • Volkan'ın Teşekkür Mesajı12 Ekim 2013

    TTnet call center'dan şikayetimin çözülemeceği cevabını aldıktan sonra Tivibu üyeliğimi iptal ettim. Bu işlemden sonra problemim çözüldü. Bunun dışında başka şikayetim olmadığı için Tivibu üyeliğimi tekrar aktif hale getirdim. Şikayetimle ilgilenenlere teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön