07 Mayıs 2013 #1784151

Ttnet Parasını Ödediğim Hizmeti Alamıyorum!

7 yıldır ttnet kullanıyorum.Şu anda 2 yıldır da 8 mbps hız limitsiz tarifedeyim.Hızım bana verilen 8 mbps hızı bile geçiyordu.Yani herhangi bir düşme azalma yoktu. Son zamanlarda düşürülmeye başlandı. Bu sabah pc mi açtığımda hızım 0,3 mbps ti. Çağrı merkezini aradım.


E** Bey ; arıza kaydı oluşturdu. Hatta arada mute tuşuna basarak hakaret de etti galiba. Sorun giderildi diyorlar ama hızım 4,5 mbps tekrar aradım.B** hanım hızınız değişken hız gibi klişe tttnet bahanesi buldu.Evimde ne kablolarda, ne modemde ne de pc de değişiklik var.


Parasını tam olarak ödediğim hizmeti tam olarak istemek kanuni hakkım.Santraliniz şimdiye kadar destekliyordu da şimdi ne oldu demezler mi ?

Ertugrul 52 Okunma

Cevaplar

 • Ertugrul09 Mayıs 2013

  "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır." Ne demek ? "Hızınız 8 mbps e kadar size tam 8 vereceğiz diye bir şey yok , 3,5 mbps sizin için normal niye daha fazlasını istiyorsunuz " Diyen kişinin buraya yazdığı ise Modern Hırsızlığın kılıfı.. Aldığınız o 65 tl size ve firmanıza haram zıkkım olmayacak mı ?

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ertugrul08 Mayıs 2013

  Hala bir değişme yok Şikayetvar da işe yaramıyor Tüketicinin hakkını korumak diye birşey yok bu memlekette....

 • Ertugrul07 Mayıs 2013

  Kontroller nasıl devam ediyorsa internet bağlantı hızım 2,5 mbps e düştü TTNET KOMEDİ sahneliyor ama kimse gülmüyor ağlanacak hallerine......

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön