20 Mart 2013 #1695778

Ttnet Parasını Ödediğim Halde İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Bir aydır internet hizmeti alırken kopmalar yaşıyorum,internette bağlı kalma sürem 1 saat ile 1 saniye arası değişiyor kalan zamanda 1 saat ile 10 dakika arası internetten hiç yararlanamıyorum, müşteri temsilcilerinin önerisi üzerine modemimi değiştirdim ve kontrolünü modem yetkili servisine yaptırdım ama sorunum çözülmedi, müşteri temsilcilerince sürekli iyileştirme çalışmalarına maruz kalıyorum, bildirdiğim arıza kayıtları sonucunda sorunumun çözüldüğüne dair bildirim bile alsam sorunum çözülmemiş oluyor. Öngörülen 5-8mbit arası hız yerine 3.5mbit kullanıyorum. Sorun çözülecek diyorlar ama gereken ilgi gösterilmiyor kimse çözemiyor durumu 2 yıllık taahhütüm var.

Yunus 20 Okunma

Cevaplar

  • Yunus06 Nisan 2013

    şikayetimde dile getirdiğim gibi çözüldüğünü söyleyip çözemiyorlar lütfen şikayetimi yeniden dikkate alın modem firmasıyla tekrar konuştum ve sorunun modemden olmadığını tekrar öğrendim sizin modem kaynaklı yorumunuz üzerine modemimi geçen ay değiştirip masraf yapmıştım zaten hala modem kaynaklı olabilir diyor otomatik cevaplardan bıktım lütfen artık yetkili biriyle temasa geçmek istiyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön