20 Mart 2014

TTNET Parası Ödenen Ama Alınmayan Hizmet

14-15 Mart 2013'te Telekom'dan 3'lü bir kampanya abonesi olduk. Telefon, fiber İnternet ve 1 yıllık TiviBu üyeliği bu kampanyanın içeriğinde 1 yıl yararlanmamız gereken hizmetlerdi. Tivibu bağlantısı 1 yıl boyunca yapılmadı ve sözleşme sonunda telefon ve internet taahhütümüzü yeniledik.

Call Center'a yaptığımız TiviBu'nun kurulması talebi ise kampanyanın bittiği bahanesi ile red edildi. Bize sadece yeni bir kampanyaya katılmamızı önerdiler. Nasıl bir müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışıdır ki, parası ödenmiş bir hizmeti vermeyip sonrasında yeni bir kampanyaya dahil etmek istiyorsunuz? Ücretini 1 yıl boyunca ödediğimiz ama alamadığımız hizmetin bize sağlanması gerekiyor.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa01 Haziran 2014

  Sözleşmemin bitmesini bekliyorum; ne telefon ne internet ne de başka herhangi bir hizmet artık Ttnet'net asla ve asla almayacağım. Bir abone size dokunmaz, şimdilik!

 • Mustafa24 Mart 2014

  Yorumlarımdan her şey anlaşılıyor. Ekstra bir değerlendirmeye gerek yok. En doğal hakkım olan parasını ödediğim hizmetin verilmesini talep ediyorum, aksi bir çözüm, yeni bir kampanya kesinlikle önerilmemeli.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa20 Mart 2014

  Evet aradınız ama şikayetim dışında başka bir durum yok. Yine parasını ödediğim hizmeti vermemekte ısrar ediyorsunuz. Yeni kampanya önerisine nasıl güveneceğim? Yine parasını alıp hizmeti vermezseniz ne olacak, yeni bir kampanya daha mı önereceksiniz? Diğer aboneliklerim için de en kısa sürede iptal için işlem yaptıracağım. Hizmet parayı almak değildir!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön