23 Aralık 2013

TTNET Paramı İade Etmiyor!

171***593 takip numarası ile defalarca telefon görüşmemize rağmen ve en son 10 gün içinde mutlaka yatırılır diye bildirimde bulunmanıza rağmen 4 aya yaklaşmasına ve yatırılacak bedel ve yatırılacak iban hesap numarası v.s.herşey belli olmasına rağmen para iadesini yatırmamakta direnen ve müşterisini oyalayan ve yanıltan TTNET'i şikayet etmek zorunda kalıyorum.


İvedi olarak üyelik sonrası alacağım olan tarafımdan peşin tahsil edilen bakiye tutarının iban hesap numarama yatırılmasını defaten istiyorum. Bütün istenilen bilgiler tarafınıza verilmiştir.


Bu süreçten sonra Tüketici Mahkemesine gideceğimi de bildiriyorum.

Serkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön