12 Şubat 2014 #2290372

TTNET Paramı Geri Vermiyor!

TTNET geri ödemesi gereken 303 liranın onayını vermiş eft sırasında paranız yatacak demesine rağmen hala geri yatırmamıştır inanılmaz derecede ilgisiz ve işini eksik yapan yöneticilere sahiptir. Telefonumda kayıtlı 8 farklı şikayet kaydı vardır. Hepsi de aynı konuyla ilgilidir. TTNET 'in sorunla karşılaştığında tek yaptığı şey kayıt almak ama sorunu çözmemektir.


Otomatik cevaplar verilmekte robotlarla bizi muhatap etmektedirler. Bu mesaja da muhtemelen:


Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.


Cevabı gelecektir. Sonuç var mı derseniz yok, otomatik, oyalıyorlar işte!

Batuhan 134 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan'ın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Sonunda uzun bir uğraş sonunda paramı almış bulunmaktayım. Firma Hakkındaki olumsuz düşüncelerim değişmese de en azından vermedikleri hizmet sonunda paramı iade ettiler. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön