08 Şubat 2014 #2283599

TTNET Paramı Geri Vermiyor

İnternet hizmetimi ilk aldığım günden beri sorun yaşıyorum. Bağlantı sırasında 15 gün boyunca kendi teknisyenlerinin bana yaşattığı sorun nedeni ile internet hizmeti alamadım. Bunu defalarca müşteri hizmetlerini arayarak belirttim. Defalarca kayıt açıldı. Oyalandım. Sonuç olarak ise müşterinin kendisinin modem kurulumunu gerçekleştiremediğine karar verildiğinden ücret iadesi yapılmayacaktır denilmiş.


Müşteri hizmetleri defalarca hatanın kendilerinde olduğunu telefonda söylediler. Bütün konuşmalar ve şikayetlerim de sözde kalite standartlarınız altında kayıt altında. Madem bu kadar kalitede standart diyorsunuz o zaman kaliteli standart ve adil bir hizmet sunun.


Paramın iadesini istiyorum.

Halit 45 Okunma

Cevaplar

  • Halit10 Şubat 2014

    Sürecin sonuçlandırılması baştan aşağı fiyasko. İki gün önce sorun sizde deniliyor. Bütün suçlu benmişim gibi gösteriliyor. Ardından iki gün geçiyor bugün süreciniz sonuçlandı. X lira geri ödeme yapılacaktır şeklinde cevap veriliyor. Yukarıda adımları o yüzden 0 olarak değerlendiriyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön