06 Şubat 2014 #2280412

TTNET Para Ödüyorum, Neden Hizmet Vermiyorsunuz?

4 Aydır TTNET sınırsız İnternet hizmeti alıyorum, ancak şuana kadar TekŞifre verilmediğinden parasını ödediğim Tivibu hizmetinden ve E-fatura gibi hizmetlerden yararlanamıyorum. TTNET online işlem merkezi benim geçici TC kimlik numaramı tanımıyor. ADSL bilgileri olmadan üye olduğunuz için bu işlemi yapamıyorsunuz diyor.


Kayıtlara bakınız çağrı merkezini defalarca arıyorum, hep ttnetmüzik.com'dan üye olmamı söyledi. Üye oldum ama online işlem merkezi'ne giremiyorum. Faturaları göremiyorum, Tivibu'dan yararlanamadım, TTNET wifi dan yararlanamadım. Yine de neden sizden hizmet alayım? Madem hizmet vermiyorsunuz benim ADSL'yi kesin bitsin bu iş. Bıktım artık.

Uygur 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Maksut Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön