30 Nisan 2013 #1770516

Ttnet Para İadesini Yapmadı!

11.04.2013 tarihinde Ttnet tarafından sms ile 10,63 lira iadeleri olduğu, Ttnet.com.tr/duyurular adlı sayfaya tıklayarak IBAN numaramı ve gerekli diğer bilgileri girmem durumunda bahsi geçen iadenin hesabıma yatırılacağı beyan edildi. 17 gündür herhangi bir iade işlemi yapılmadığını belirtmek isterim..


Konu 10,63 lira değil ayrıca. Madem böyle bir sms yolluyorlar neden gereğini yerine getirmiyorlar anlayabilmiş değilim. 1 lira borcumuz olsaydı şayet avukattır, temerrüt faizidir vs. yüzlerce lira ödetirlerdi eminim. Aynı hassasiyeti göremiyoruz nedense..


Bu mesajı yolladıkları ve ödeme yapmadıkları onbinlerce abone olduğu da muhakkak. İlgililere duyurulur..
Saygılarımla..

Ünal 47 Okunma

Cevaplar

  • Ünal30 Nisan 2013

    Yetkili personelleri tarafından aranılıp konu ile alakalı bilgilendirildim.Bunu da belirtmekte fayda buluyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön