08 Nisan 2013 #1729412

Ttnet Para İadesi Yapmıyor!

Ttnet abonesi iken aboneliğimi iptal ettirdim tlf.'uma 17.17 TL lik iadeniz iban nomu bildirdiğim takdirde tarafına iade olacağını bildirir mesajı 17.01.2013 tarihinde aldım iban numaramı Ttnet.comtr den bildirdim ancak geçen zamana rağmen iade olmaması üzerine müşteri temsilcileri ile birkaç kez görüştüğüm zaman her seferinde ilgili yere konu iletileceği söylenip iban numaran birkaç kez istendi ve bende ilettim mart sonunda takım lideri vefa bey ile de görüştüm iki gün içinde ödeneceğini söyledi, ödenmeyince 06.04.2013 günü F**hanımla konuştum yine benden iban nomu isteyip ilgili yere ileteceğini söyledi akşama kadar ilgili yer neresi ise beni akşama kadar aramadı üç ay oldu iade olmadı.

Erhan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön