07 Şubat 2014 #2281121

TTNET Para İadesi Yapılmadı!

15 Ocak'ta TTNET faturamı Ziraat Bankası Internet şubesinden ödememe rağmen, TTNET otomatik olarak hesabımdan tutarı bir daha çekmiş. Kendileriyle 20 ocakta irtibata geçtim durumu arz etti şikayet kaydı açıldı 183025023 bildirim numarası ile 7 iş günü içinde paranız hesabınıza geçer denildi 7 iş günü bekledim para yatmadı tekrar aradım yine şikayet kaydı açıldı.


31 ocak günü 185531733 bildirim numarası ile fakat hala sorun çözülmedi, bugün aradığımda biz gönderdik paranızı sistemsel sıkıntıdan dolayı geri gelmiş diyor 3 iş günü içinde yatar gönderdik paranızı şeklinde cevap verdi. Biz bir ay geç ödedik mi faturayı faiz alan bu kurum benim paramı bir aydır alıp kullandı, mağduriyetimi giderin.

Muhammet 94 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet12 Şubat 2014

  Gerekli bilgi yapıldı sözde 11 şubat salı günü paramı geri iade edicektin bugün 12 şubat hesabımı kontrol ettim hala paramı yatırmamısınız, biz bir ay ödemesek faturayı faiz üstüne faiz alırsınız, ama siz oldumu haksız olarak kestiginiz parayı geri ödemek için elli dereden su getirirsiniz artık paramı ödeyin paramı işletmeyin ödeyin......

 • Muhammet11 Şubat 2014

  Sözde ttnet personelleri bugün paranın hesabıma yatcağını iletmişlerdi fakat ne yazıkki yine yatırmadılar aldıkları fazla parayı üstüne bir de utanmadan tekrar fatura yansıtmışlar siz bana olan borcunuzu ödeyin 22 ocaktan beri koca firma parayı yatırmadı bu son olsun ttnet sizle bir daha çalışırsam ne olayım böyle bir ciddiyetsizlik ilk defa görüyorum ben hakkımı başka yollardan aramasınıda bilirim.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Burcu Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön